gorne - header

BUDYNEK JEDNORODZINNY

Białe Błota

Realizowana w 2018 roku inwestycja w miejscowości Białe Błota, polegała na wykonaniu pokrycia dachu płaskiego. Ułożona została warstwa izolacji termicznej ze styropianu stanowiąca jednocześnie warstwę spadkową, a następnie dwie warstwy papy termozgrzewlnej. Zamontowaliśmy także panele z blachy aluminiowej na elewacji budynku

BUDYNEK WIELORODZINNY MAKSYMILIANOWO

Maksymilianowo

Realizowana w 2013 roku inwestycja w Maksymilianowie. Wykonaliśmy kompletne pokrycie dachowe z paneli na rąbek wraz z obróbkami blacharskimi kominów.

OSIEDLE w CIELU

Ciele

Realizowana w 2010 roku inwestycja w podbydgoskim Cielu polegałana na wykonaniu pokryć dachowych na pięciu budynkach. Wykonaliśmy kompletne pokrycie dachowe z dachówki ceramicznej wraz z orynnowaniem i obróbkami blacharskimi.

BUDYNEK WIELORODZINNY

Maksymilianowo

Realizowana w 2013 roku inwestycja w Maksymilianowie polegałana na wykonaniu pokrycia dachowego o powierzchni dachu 1100 m. Wykonaliśmy kompletne pokrycie dachowe z dachówki ceramicznej wraz z orynnowaniem i obróbkami blacharskimi.

ŚWIETLICA WIEJSKA

Maksymilianowo

Realizowana w 2017 roku inwestycja polegałana na wykonaniu pokrycia dachowego o powierzchni dachu 1000 m. Wykonaliśmy kompletne pokrycie dachowe z blachodachówki wraz z orynnowaniem, obróbkami blacharskimi i podbitką.

NAPRAWY KOMINÓW

Naprawiamy przeciekające kominy wymieniając obróbkę z taśmy ołowianej lub aluminiowej, na obróbkę z blachy powlekanej.